Mechanik który dojedzie do klienta - Łódź

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • diabel
    Classic
    • 2010
    • 20

    Mechanik który dojedzie do klienta - Łódź

    Ja mam co chwile jakiegoś maila czy zapytanie na FB odnośnie pracy itp za granicą...masa znajomych myśli poważni eo wyjeździe...no o sorry...komu się chce tyrać za 1,5-2tyś/miesiąc...my wyjedziemy a na nasze miejsce przyjadą inni mniej wymagający(tylko nie wiem gdzie tacy są - Chiny?)...dostana ziemię, może za niedługo domy będą im chcieli budować...a o nas powiedzą że byliśmy nieudacznikami i teraz zapie.. na zmywaku...

    Nasza "władza" ma nas obywateli w głębokim poważaniu, nawet tego nie ukrywają...arogancja władzy chyba dawno nie była na takim poziomie jak teraz...kłamią i śmieją nam się w twarz...teraz dodatkowo chyba żeby jeszcze bardziej wqrzyć wymyślili sobie pomoc cudzoziemcom jakby nam jej nie było potrzeba..
  • sabakuto
    Drive
    • 2009
    • 49

    #2
    Mechanik który dojedzie do klienta - Łódź

    Jak w temacie. Czy ktoś z Was forumowicze ma namiary do takiego mechanika w Łodzi? Zerwał mi się pasek klinowy i rolka napinająca, a jako że jestem amatorem i mam mgliste pojęcie na temat wymiany tych elementów. Nie mam nawet jak ruszyć autem:/ Pasek kupiłem, rolkę też, potrzebuję tylko fachowca. Jeżeli macie kogoś takiego to podajcie proszę namiar Autko to Skoda Octavia 1,9 TDI SLX ( silnik AHF ).
    sabakuto

    Komentarz

    • Automaniak30
      Classic
      • 2011
      • 10

      #3
      te bestie mechanicy nawet za ekstra kasę nie chcą dojeżdżać do klienta chyba że wzywasz pomoc drogową. Więc skoro nikt się nie odezwał to tylko potwierdza moje słowa.

      Komentarz

      • sabakuto
        Drive
        • 2009
        • 49

        #4
        Udało się. Znalazłem mechanika który dojeżdża do klienta a ceny ma bardzo przyzwoite. Za wymianę paska, 2 rolek i wliczony w cenę dojazd wziął 60 zł. Uważam, że to bardzo dobra cena tym bardziej, że gdy dzwoniłem do pewnego zakładu w Łodzi to usłyszałem że za robociznę facet chce 180 zł ( mimo tego że części miałem swoje )razem z dojazdem :shock:
        Jak ktoś będzie chciał to podam namiary na tego mechanika który mi pomógł
        sabakuto

        Komentarz

        Pracuję...